Geodezja - oferta


GEO-TECH – Kompleksowe usługi geodezyjne w Kątach Wrocławskich i okolicachW branży geodezyjnej działamy od lat, dlatego nie ma ona przed nami żadnych tajemnic. Każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia i poszerzamy naszą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Zajmujemy się między innymi:

  • podziałem nieruchomości,
  • wytyczeniem geodezyjnym obiektów budowlanych,
  • inwentaryzacją przyłączy i budynków,
  • tworzeniem map do celów projektowych.


Korzystając z naszych usług możesz liczyć na pełen profesjonalizm, terminowość i najwyższą jakość usług. Nasza praca jest jednocześnie pasją, dlatego potrafimy się w pełni zaangażować w zlecenie. Zapraszamy.Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!