Geodeta Kamienna Góra

Geodeta Kamienna Góra – Szeroki zakres usług

Geodeta Kamienna Góra

Firma GEO-TECH świadczy kompleksowe usługi geodezyjne na terenie województwa dolnośląskiego i nie tylko. Branża geodezja nie ma przed nami tajemnic, ponieważ cały czas się rozwijamy. Łączy pracę zawodową z pasją. Oferujemy bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach.

Oferta

Wykonujemy:

Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo geodezyjną obsługę inwestycji, która obejmuje:

Fachowość i profesjonalizm w przystępnej cenie

GEO-TECH to firma geodezyjna, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta. Poszerzamy nasze kwalifikacje i inwestujemy w profesjonalny sprzęt, który pozwala nam wykonywać zlecania z największą dokładnością. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Naszą firmę cechują także przystępne ceny.

Geodeta Jawor zaprasza!

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz terminowe wykonywanie zleceń. Naszą kadrę tworzą zgrani, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Szukasz najlepszej firmy geodezyjnej z województwa dolnośląskiego i okolic? Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!