Inwentaryzacje przyłączy – Niezbędnik do odbioruKiedy inwentaryzacja przyłączy jest niezbędna?

Po zakończeniu budowy przyłącza poszczególnych mediów budowlanych - wody, kanalizacji, gazu i prądu należy sporządzić geodezyjną inwentaryzację powykonawczą w celu zebrania aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu przewodów. Taka inwentaryzacja jest niezbędna do uzyskania odbioru tych przyłączy i pozwolenia na ich użytkowanie.Jak długo trwają prace?

Podczas przyjmowania zlecenia wspólnie z klientem omawiamy obszar inwentaryzacji przyłączy (tj. województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki). Wszystkie szczegóły uzgadniamy w siedzibie naszego biura nieruchomości w Kątach Wrocławskich, mailowo lub telefonicznie. Cena za realizację ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni. Wykonujemy prace pomiarowe i opracowujemy komplet dokumentacji. Kiedy mapy są gotowe, dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości odbioru.Jak przebiegają prace?

Podczas przyjmowania zlecenia wspólnie z klientem omawiamy obszar inwentaryzacji przyłączy (województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki). Wszystkie szczegóły uzgadniamy w siedzibie naszego biura nieruchomości w Mogilnie, mailowo lub telefonicznie. Cena za realizację ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni. Wykonujemy prace pomiarowe i opracowujemy komplet dokumentacji. Kiedy mapy są gotowe dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości odbioru.

Standardowo Klient otrzymuje 2 oryginalne mapy. Jednak na prośbę zamawiającego możemy przygotować więcej egzemplarzy.Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!