W GEO-TECH zapewniamy naszym Klientom profesjonalną geodezyjną obsługę inwestycji w Kątach Wrocławskich i okolicach.



Co obejmuje obsługa inwestycji?


Geodezyjna obsługa inwestycji obejmuje:

  • założenie oraz pomiar osnowy realizacyjnej,
  • wyznaczenie granic terenu budowy,
  • wytyczanie głównych osi obiektów budowlanych,
  • założenie roboczych znaków wysokościowych,
  • sporządzenie powykonawczej dokumentacji geodezyjno-kartograficznej,
  • badanie przemieszczeń i odkształceń.


Pozwolenia na budowę


Prócz standardowych działań geodezyjnych dla obsługi inwestycji pomagamy naszym klientom załatwić wiele formalności i zdobyć podstawowe pozwolenia na budowę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji. Skorzystanie z jednego usługodawcy dla całej inwestycji to oszczędność czasu i środków!


Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!