Profesjonalne projekty budowlane – Postaw na specjalistów

Kompleksowo zajmujemy się wykonywaniem map do celów projektowych. Działamy szybko, ponieważ korzystamy z najnowszego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań.Czym jest mapa do celów projektowych?

Mapa do celów projektowych to opracowanie kartograficzne wykonywane przez geodetę zazwyczaj w skali 1:500 lub 1:1000 na podkładzie mapy zasadniczej.Treść mapy do celów projektowych, poza elementami stanowiącymi treść mapy zasadniczej łącznie z granicami władania (własności) nieruchomości (działek), powinna zawierać opracowane geodezyjnie:

  • linie rozgraniczające tereny o różnym przeznaczeniu,
  • linie zabudowy oraz osie ulic, dróg itp., jeżeli zostały ustalone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i zagospodarowania terenu,
  • usytuowanie zieleni wysokiej ze wskazaniem pomników przyrody,
  • usytuowanie innych obiektów i szczegółów wskazanych przez projektanta, zgodnie z celem wykonywanej pracy.


Kiedy potrzebne są mapy do celów projektowych?

Map do celów projektowych potrzebujemy w celu:

  • uzyskania pozwolenia na budowę (domu, garażu, hali, przyłącza wody, prądu, gazu),
  • uzyskania warunków zabudowy,
  • projektów budowlanych (jako załącznik w dokumentacji).


Jak przebiegają prace?

W trakcie przyjmowania zlecenia geodeta omawia z klientem obszar opracowania mapy do celów projektowych (tj.: województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki), a także cenę. Na tym etapie ustalana jest także data pomiaru. Czas wykonywania mapy, podobnie jak cena, ustalane są indywidualnie, przy czym zwykle zajmuje to od 2 do 4 tygodni. Kiedy mapy są gotowe, dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości ich odbioru.

Klient otrzymuje w standardzie 12 oryginalnych map. Na prośbę zamawiającego możemy przygotować więcej egzemplarzy.Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!