Inwentaryzacje budynkówNa czym polega inwentaryzacja budynku?

Inwentaryzacja budynku to opracowanie kartograficzne wykonywane przez geodetę zazwyczaj w skali 1:500 lub 1:1000 na podkładzie mapy zasadniczej. Po zakończeniu budowy poszczególnych obiektów budowlanych należy sporządzić geodezyjną inwentaryzację powykonawczą. Tworzy się ją w celu zebrania aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania działki lub terenu.Kiedy inwentaryzacja budynku jest potrzebna?

Inwentaryzacja budynku jest potrzebna do uzyskania odbioru budynku i uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Do uwidocznienia budynku w księdze wieczystej.Co otrzymuje Klient?

Klient otrzymuje w standardzie 3 oryginalne mapy. Na prośbę zamawiającego przygotowujemy więcej egzemplarzy. Cena za komplet usług ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni.Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!