O nas


Firma GEO-TECH powstała z połączenia pasji z pracą zawodową. Geodezją interesujemy się od wielu lat. Każdego dnia staramy się rozwijać nasze umiejętności i poszerzać wiedzę, by móc spełniać oczekiwania każdego Klienta.


Jakie usługi zapewniamy?

Oferujemy pełną obsługę związaną z usługami geodezyjnymi.


Zapewniamy naszym klientom:

  • kompleksowe usługi związane z podziałem nieruchomości i wytyczaniem obiektów budowlanych,
  • dokładną inwentaryzację budynków i przyłączy,
  • profesjonalne sporządzanie map do celów projektowych,
  • wiele innych.

Jak działamy?

Przede wszystkim stawiamy na rozmowę. Dobra komunikacja to podstawa, by w trakcie współpracy nie było żadnych nieporozumień. Potrafimy słuchać, dzięki czemu proponujemy Klientom najlepsze rozwiązania. Działamy terminowo, a przy tym dokładnie. Stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług, dlatego nie szczędzimy na sprzęcie geodezyjnym.


Dlaczego warto z nami współpracować?


Doświadczenie

Działamy w geodezji od dłuższego czasu. Jednak nie wpływa to na nasze podejście do najnowszych technologii. Korzystamy z najlepszych narzędzi i metod. Mieliśmy już wielu Klientów i dziesiątki zleceń – tych łatwych i nieco trudniejszych. Radzimy sobie w każdej sytuacji.


Solidność i terminowość

Zawsze staramy się wywiązywać z umówionych terminów – o ile warunki atmosferyczne nam na to pozwalają. Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami pomiarowymi - sprzętem i oprogramowaniem.


Kompleksowe usługi

Nasza praca nie kończy się jedynie na wykonaniu pomiarów. Oferujemy pełną obsługę geodezyjną każdej inwestycji budowlanej. Sporządzanie map, dokonywanie inwentaryzacji przyłączy czy budynków to nasza codzienność.


Klient na pierwszym miejscu

Każdy nasz Klient może liczyć na indywidualne podejście. Ponadto, jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki i pomysły naszych zleceniodawców. Staramy się, by kontakt z nami był możliwy każdego dnia od rana do wieczora. Wciąż się rozwijamy, by móc zapewniać Państwu najlepszą pomoc.


Skorzystaj z naszej oferty.

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!


GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw