Wytyczenia obiektów budowlanych – Zaufaj specjalistomNa czym polega wytyczenie obiektów budowlanych?

Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych w terenie jest to fizyczne określenie projektowanych budynków lub innych obiektów na placu budowy poprzez wyniesienie ich charakterystycznych elementów na plac budowy (określenie osi i wysokości).

Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych w terenie służy przestrzennemu usytuowaniu tych obiektów zgodnie z projektem budowlanym, a w szczególności zachowaniu przewidzianego w projekcie położenia wyznaczanych obiektów względem obiektów istniejących i wznoszonych oraz względem granic nieruchomości.Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych – kiedy jest potrzebne?

Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych jest potrzebne między innymi do:

  • wyznaczenia obiektu w terenie i rozpoczęcia prac budowlanych,
  • realizacji poszczególnych etapów prac budowlanych (fundamenty, ściany, słupy, stropy).


Jak przebiegają prace?

Przyjmujemy zlecenie i omawiamy z klientem wszystkie ważne kwestie związane z geodezyjnym wytyczeniem obiektów budowlanych. Cena za usługi ustalana jest indywidualnie. Termin pomiarów ustalamy, dostosowując się do planowanych etapów budowy. Odbiór zlecenia następuje na placu budowy.Co otrzymuje klient?

Klient otrzymuje niezbędne elementy (osie, punkty wysokościowe) na placu budowy. Czynności geodety zostają potwierdzone wpisem do dziennika budowy.Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!