Geodeta Kąty Wrocławskie

Kompleksowe usługi

Geodeta Kąty Wrocławskie

Firma GEO-TECH świadczy kompleksowe usługi geodezyjne na terenie województwa dolnośląskiego i nie tylko. Geodezja nie ma przed nami tajemnic, ponieważ cały czas się rozwijamy. Oferujemy bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Wykonujemy:

Geodezyjna obsługa inwestycji

W naszej ofercie również geodezyjna obsługa inwestycji. Co ona obejmuje?

Ponadto, pomagamy Klientom załatwić wiele formalności i zdobyć podstawowe pozwolenia na budowę.

Fachowość i profesjonalizm

Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie każdego Klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz terminowe wykonywanie zleceń. Naszą kadrę tworzą zgrani, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Posiadamy również profesjonalny, nowoczesny sprzęt do pomiarów, dzięki czemu wykonujemy usługi z ogromną dokładnością.

Szukasz firmy geodezyjnej? Geodeta Kąty Wrocławskie to najlepszy wybór!

Szukasz firmy geodezyjnej, która posiada doświadczenie, działa terminowo i oferuje atrakcyjne ceny? W takim razie skontaktuj się z nami! Zapraszamy.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!