Geodeta Kobierzyce

Geodeta Kobierzyce – Jakie usługi zapewniamy?

Geodeta Kobierzyce

W GEO-TECH zapewniamy pełną obsługę związaną z usługami geodezyjnymi. W naszej ofercie znajdziesz:

Nasi klienci mogą także liczyć na pomoc w załatwieniu różnych formalności i podstawowych pozwoleń na budowę.

Doświadczenie, solidność i terminowość

Działamy w branży geodezyjnej od dłuższego czasu. Obsługiwaliśmy różne zlecenia, dzięki czemu zdobyliśmy niemałe doświadczenie. Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Nasze instrumenty pomiarowe pozwalają nam na największą dokładność. Zawsze stawiamy na jakość, a nasze usługi staramy się wykonywać terminowo.

Klient na pierwszym miejscu

W GEO-TECH każdy nasz Klient może liczyć na indywidualne podejście. Jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki i pomysły naszych zleceniodawców. Staramy się, by kontakt z nami był możliwy każdego dnia od rana do wieczora. Wciąż się rozwijamy, by móc zapewniać Państwu najlepszą pomoc.

Geodeta Lutynia – Najlepszy wybór

Najwyższa jakość wykonywanych usług, terminowość, profesjonalizm i doświadczenie – te cechy wyróżniają firmę GEO-TECH. Dla każdego oferujemy także darmową wycenę. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!