Geodeta Legnica

Geodeta Legnica – Postaw na doświadczenie i profesjonalizm

Geodeta Legnica

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą geodezyjną, posiadającą wykwalifikowany zespół, a także profesjonalny i nowoczesny sprzęt pozwalający dokonywać dokładnych pomiarów. Nasze usługi staramy się wykonywać terminowo. Zawsze stawiamy na jakość i przystępne ceny. Szukasz firmy geodezyjnej, która wykonuje usługi dokładnie, terminowo i nie za miliony? W takim razie świetnie trafiłeś!

Rozwój to podstawa

Zespół GEO-TECH cały czas się rozwija. Bierzemy udział w różnych szkoleniach, by móc zadowalać nawet najbardziej wymagających klientów. Nie oszczędzamy na sprzęcie i oprogramowaniach, dzięki czemu możemy się pochwalić najdokładniejszymi pomiarami i mapkami.

Co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje:

Najlepsza firma geodezyjna? Geodeta Lubawka zaprasza!

Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość wykonywanych usług, atrakcyjne ceny i terminowość to cechy charakteryzujące GEO-TECH. Nie wierzysz? Zadzwoń i przekonaj się sam! Zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!