Geodeta Strzelin

Geodeta Strzelin – Kim jesteśmy?

Geodeta Strzelin

Firma GEO-TECH to młody, wykwalifikowany zespół ludzi, dla których geodezja jest nie tylko pracą, ale również pasją. Oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne, które opierają się na dokładności. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, jednak jesteśmy otwarci na różne propozycje.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i cały czas się szkolimy. Takie podejście pozwala nam wykonywać Państwa zlecenia z największą dokładnością i w terminie. Posiadamy bogatą ofertę, a ceny, które oferujemy, są niewygórowane. Stawiamy na jakość. Jakie usługi obejmuje nasza oferta?

Oferta GEO-TECH

Wykonujemy:

W naszej ofercie również geodezyjna obsługa inwestycji. Co ona obejmuje?

Ponadto, pomagamy Klientom załatwić wiele formalności i zdobyć podstawowe pozwolenia na budowę.

Geodeta Świdnica – Dlaczego warto z nami współpracować?

Szukasz najlepszej firmy geodezyjnej w województwie dolnośląskim? W GEO-TECH wiemy, jak wykonywać prace, by Klienci byli zadowoleni. Umów się na rozmowę i skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!