Mapa do celów projektowych Środa Śląska

Postaw na specjalistów

Mapa do celów projektowych Środa Śląska

W GEO-TECH profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się tworzeniem map do celów projektowych. Co zawierają? Treść mapy do celów projektowych, poza elementami stanowiącymi treść mapy zasadniczej łącznie z granicami władania (własności) nieruchomości (działek), powinna zawierać opracowane geodezyjnie:

Jak działamy?

Zawsze stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego działamy szybko. Umożliwiają nam to nowoczesne instrumenty pomiarowe oraz oprogramowania. W pierwszej kolejności omawiamy z klientem obszar opracowania mapy do celów projektowych (tj.: województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki), a także cenę. Ustalamy także datę pomiaru.

Jak długo trzeba czekać za mapą?

Czas wykonywania mapy, podobnie jak cena, ustalane są indywidualnie, przy czym zwykle zajmuje to od 2 do 4 tygodni. Kiedy mapy są gotowe, dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości ich odbioru. Klient otrzymuje w standardzie 12 oryginalnych map. Na prośbę zamawiającego możemy przygotować więcej egzemplarzy.

Warto z nami współpracować!

Tworząc mapy do celów projektowych Kąty Wrocławskie, a także wykonując inne usługi geodezyjne, kierujemy się najwyższą jakością i profesjonalizmem. Nasz zespół ma duże doświadczenie i potrzebne kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy bezpłatną wycenę.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!