Mapa do celów projektowych Wałbrzych

Profesjonalne projekty budowlane

Mapa do celów projektowych Wałbrzych

Nasza firma geodezyjna GEO-TECH oferuje kompleksowe usługi w zakresie tworzenia map do celów projektowych. Klienci wykorzystują je w celu:

Posiadamy nowoczesny sprzęt. Nasze instrumenty pomiarowe, a także wysokiej klasy oprogramowania pozwalają nam na terminowe wywiązywanie się ze zleceń, a także dokładne ich wykonywanie.

Czego należy się spodziewać?

Czas wykonywania mapy, podobnie jak cena, ustalane są indywidualnie, przy czym zwykle zajmuje to od 2 do 4 tygodni. Kiedy mapy są gotowe, dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości ich odbioru. Klient otrzymuje w standardzie 12 oryginalnych map. Na prośbę zamawiającego możemy przygotować więcej egzemplarzy.

Co jeszcze oferujemy?

Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi geodezyjne na każdą kieszeń. W zakres naszych usług wchodzą:

Zapraszamy do kontaktu!

W GEO-TECH zależy nam na dobru Klienta, dlatego zawsze stawiamy na jakość wykonywanych przez nas usług. Oferujemy darmową wycenę. Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!