Geodeta Środa Śląska

Geodeta Środa Śląska – Nasza oferta w dużym skrócie

Geodeta Środa Śląska

Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi geodezyjne na każdą kieszeń. W zakres naszych usług wchodzą:

Ponadto oferujemy geodezyjną obsługę inwentaryzacji, która obejmuje zadania typowo geodezyjne, jak m.in.: założenie oraz pomiar osnowy realizacyjnej, wyznaczenie granic terenu budowy, sporządzenie powykonawczej dokumentacji geodezyjno-kartograficznej, a także pomoc w załatwieniu różnych formalności i podstawowych pozwoleń na budowę.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Każdemu Klientowi zapewniamy:

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt

GEO-TECH tworzą zdolni, wykwalifikowani ludzie, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Nie spoczywamy na laurach i cały czas poszerzamy swoją wiedz, którą chętnie dzielimy się z Klientami. Ponadto nie szczędzimy na sprzęcie i oprogramowaniach. Dzięki takiemu podejściu możemy trafić w potrzeby każdego Klienta, a nasze usługi cechują się wysoką jakości i dokładnością.

Geodeta Kobierzyce zaprasza!

Zawsze stawiamy na jakość, terminowości i profesjonalizm. Nasi Klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów! Zapraszamy.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.GEO-TECH w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw

Opinie naszych klientów

Firma GEO-TECH to zdecydowanie jedna z najlepszych firm geodezyjnych, z jakimi miałem możliwość współpracować jako wykonawca w branży budowlanej. Łatwy, prosty kontakt i to o każdej porze dnia. Widać, że firma nie oszczędza na sprzęcie, a dzięki temu wszelkie pomiary czy mapy wykonane są z pełną dokładnością. Polecam.
Polecam firmę GEO-TECH. Korzystałam z usług w zakresie podziału nieruchomości. Zaskoczyło mnie to, jak szybko miałam gotowe wytyczenia na terenie placu budowy mojej firmy. Spodziewałam się, ze zajmie to dobrych kilka dni, ale się myliłam. Do tego ceny naprawdę przystępne!
Współpracuję z firmą GEO-TECH od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła. Przedstawiciel firmy ma dużo cierpliwości i zawsze okazuje się profesjonalistą. Bardzo cenię zaangażowanie GEO-TECH w każde zlecenie, nawet kiedy chodzi o coś małego, jak podział działki. Polecam!